Sosyal Medya

İnternetteki trendlere göre paylaşımlar. Yorumlar için cevaplar.

Sosyal medyadaki güncel konular ve markanızın öncülüğünü gösteren sosyal ve sektörel konular ile ilgili paylaşımları Reklam Salonu’na yaptırın. Markanız için yapılan olumlu olumsuz yorumlardan anında haberdar olun. Cevapları Profaj sayesinde yönetin.


 

Günlük Paylaşımlar

Markanız için gündeme göre günlük paylaşımlar ile hayran kitlenizi takipte tutun. Gönderilerinizin paylaşılmasıyla etki alanınızı etkileyici bir şekilde genişletin.
 

Yorumlar

Markanız, sattığınız ürün ve hizmetleriniz ile ilgili internette ve sosyal medyada yazılanları Reklam Salonu ile takip edin. Olumlu ve olumsuz yazılardan anında haberdar olun.
 

Cevaplar

Markanız, sattığınız ürün ve hizmetler ile ilgili olarak yazı ve yorum yazanlara kurumsal duruşunuzu gösteren cevap verin. Markanız ile ilgili bilgilenmelerini sağlayın.
 

Markanızın Hayran Kitlesi
 

Markanızın Takipçileri

İşletmenizi ve markanızı takip eden, paylaşımlarınızın gücünü arttıran etkili bir takipçi kitlesine sahip olun.
 

Hedef Kitleniz

Sizin topluluğunuz aynı zamanda hedef kitleniz düzenli pazarlama duyurularınızı hedef kitlenize ulaştırın.
 

Yorumlardan Geri Bildirim

Takipçilerinizin yorum, paylaşım ve markanız hakkında söylediklerinden ürün ve hizmetleriniz ile ilgili geri bildirim toplayın.
 

Her zaman erişilebilir.

Markanızın hayran kitlesi her zaman sizinle temasta ve bildirimlerinize açık. Reklam vermediğiniz dönemlerde bile onlara erişin.
 

Sosyal Medya İçerik Yönetimi

 

Reklam SAlonu ile Hayran Kitlenizi İçeriğiniz ile Takipte Tutun!

Reklam Salonu ile hayran kitlenizi etkileyen metinler, blog yazıları, görseller, viral videolar yaratın ve internette yayın. Profaj markanızı anlayarak hayran kitlenizin ilgisini çekebilecek internet içeriğini üretmenize ve yaymanıza yardımcı olur. Size özel özgün içerikler ile internet siteniz ve sosyal medya kanallarınız hedef kitleniz için bir işletme sayfasından çok ilgilerini çeken bir hobi sayfasına dönüşür. Böylece kitleniz internet sitenizi ve sosyal medya kanallarınızı eğlenmek, bilgi almak, gündemi takip etmek için kullanır.


 

Yazılar, Makaleler

İnternet siteniz, blog sayfanız, Facebook, Twitter ve diğer sosyal medya kanallarınız için sektörü ve gündemi takip eden özgün  metinler, makaleler, blog yazıları.
 

Görseller

Markanızın sosyal medyada daha fazla paylaşılması için işletmenizin, ürünlerinizin, hizmetlerinizin ve kampanyalarınızın görselleri ve fotoğrafları.
 

Videolar

Markanızı, ürün ve hizmetlerinizi ya da bir kampanyayı duyurmak için Youtube’da paylaşıma uygun etkileyici ve akılda kalıcı viral videolar.
 

İnternette Dijital Strateji

 

Markanızın Dijitalde Yol Haritasını Reklam Salonu ile Belirleyin!

ReklamSalonu ile markanızın internette, internet reklamlarında ve sosyal medyada nasıl konumlanacağını belirleyin. Dönemsel değişimler ve trendlere göre reklam stratejileriniz için fikir alın.


 

Doğru Zaman

Markanızın reklamlarınızı hedef kitlenize onların ürün ve hizmetlerinizi aradığı zamanda gösterin

 

Doğru Kitle

Markanız için internette doğru kitleyi hedefleyin ve reklamlarınızı onlara gösterin.

 

Doğru Mesaj

Markanızın reklamlarınzı, paylaşımlarını hedef kitlenizi etkileyecek doğru mesajlarla yayınlayın.

 

X